Tööpakkumised


Terviseagentuur on üle Eesti perearstiabi ja koolitervishoiuteenust pakkuv ettevõte. Me väärtustame oma töötajate aega ning pakume võimalust keskenduda oma töös vaid erialasele tegevusele ja arengule. Pakume toetavat meeskonda, paindlikku töögraafikut, koolitusi, kaasaegseid töövahendeid ja vahelduvat tööd. Meie prioriteediks on kvaliteetse tervishoiuteenuse pakkumine ja nii töötajate kui klientide rahulolu tagamine. Meie juures töötamise boonused: tasustatud tervisepäevad, koolitused, suvepäevad ja talvine seminar ning innovaatilised IT-lahendused. Tule liitu meie kokkuhoidva tiimiga!

Perearst
Otsime oma meeskonda perearste osalise või täiskoormusega.  Hea võimalus arstidele, kes ei soovi endale nimistut veel võtta, kuid perearsti töö meeldib. Leiame vastavalt arstile sobiva lahenduse (töögraafiku, asukoha jne).
Töötasu alates 25€/h brutotasu


Pereõde

Otsime oma meeskonda pereõdesid osalise või täiskoormusega.
Asukoht: Valga, Tõrva

Turundus ja kommunikatsiooni ekspert
Otsime oma meeskonda täiskohaga uut liiget, kelle põhiline ülesanne on aidata kaasa, et Terviseagentuuri sõnumid ja uued lahendused jõuaksid õigel ajal õigete inimesteni. Uuendamist vajavad ka meie koduleht ja mõne seotud projekti lehed. Kasuks tuleb disaini ja erinevate töövahendite kasutamise oskus (canva, wordpress, voog jne). Eeldame väga head kirjaoskust, et koostada ning korrigeerida erinevaid dokumente, artikleid, teateid jne. Peab olema suutlik ise oma tööd planeerima ja erinevaid materjale tootma ning strateegiliselt kaasa mõtlema. 

Müügispetsialist
Meie meeskond otsib liituma müügispetsialisti, kelle põhiline ülesanne on müüa Eesti perearstidele meie arendatud tarkvaralahendust. Tule kohtuma ja räägime kõigest lähemalt!